Kelebek Yuva | Veli Yorumları 

Sevgi ile büyütüyoruz

0242 227 0202

Velilerin Gözünden

Elif Gök

10 Aug 2017 09:13

Oğlum Zeki kelebek yuvada eğitimini tamamladı, Öğretmenimiz Havva hanıma, Kurucumuz Füsun hanıma, İngilizce zümre başkanı Hakan beye, Müdüre Asya hanıma ve tüm emeği geçen Kelebek yuva ailesine gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. En derin sevgi ve saygılarımın kabul edilmesini rica ediyorum.

Şule Altın

20 Aug 2016 05:35

Kizimi kimseye guvenemedigim icin isi birakmistim cok bakiciyla tanistim cok kresle gorustum hic bi yer icime sinmedi ta ki fusun hanimla tanisana kadar ben onlarin netteki sayfalarindan buldum simdi kizimin guvende oldugunu bilerek huzurla isime gidiyorum ogretmeni aysel hanimi cok seviyoruz ozenerek annelik duygusuyla ilgileniyor cocuklarla biz cok mutluyuz sizi tanimaktan iyi ki varsiniz

Nejla İşler

08 May 2016 12:27

Her anne ve babanın en büyük korkusu iyi ve güvenilir bir kreş bulması kızım daha 2 yaşındaydı çok kreş araştırdım en son kelebek yuvayı buldum ve içten samimi çalışanları ve Füsun hanım bana çok güven verdiler nerdeyse 1 yıldır kızım bu kreşte ve biz çok mutluyuz güvenle gönderiyorum gelişimi hızla ilerledi teşekkür ederim kelebek ailesi .

Aslıhan Keskin

25 Apr 2016 18:42

"17 aylık oğlumu emanet edebilecek miyim bu insanlara" diye düşünerek kresin bahçesinden çıkıyordum ki kresin kapısından bi grup çocuk koşarak "hakan dede" diye bağırip bi adama sarildilar... özlemle ve sevgiyle... Sonra öğrendim ki kresin sahibi hakan bey şehir dışından gelmiş... Bu çocuklara bu içten karşılamayı zorla yaptiramazsiniz... Çocuklarla böyle sıcak ve samimi bir bağı kolay kuramazsiniz...Çocuklara " Dede" yada "Hala" dedirtecek kadar kendinizi sevdirmek öyle kolay olmasa gerek... İşte o gün karar verdim oğlum bu guzel insanların elinde büyüyecek... Bu yuvada bir ailesi daha olacak... iki yılı geride bıraktık tek bir gün gözüm arkada kalmadan... sizi tanıdığım için mutluyum sevginin ilginiz ve verdiginiz güven için teşekkürler...

Arzu Başer

19 Apr 2016 12:44

Çocuğumun gelişiminde çok önemli bir köşe taşı olan Kelebek Yuva personeline ve başta Füsun hanıma candan teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır!

Yorum Yap